Paulina Smeetslaan zn, 3650 Dilsen-Stokkem
Paulina Smeetslaan zn - 3650 Dilsen-Stokkem - Welkom in Paulina Park, de unieke woonomgeving in Lanklaar.
In het verlengde van de Dr. Lenstralaan worden in de eerste fase 8 open woningen gerealiseerd. Hier kan je luxueus wonen op een aangename verkaveling, rustig gelegen nabij de Zuid-Willemsvaart en aan het Nationaal Park. Je hebt zowel de keuze uit een moderne of landelijke bouwstijl. Elke woning wordt kwalitatief en met vakmanschap afgewerkt, inclusief tuinaanleg en carport.
Deze woning heeft een landelijke bouwstijl en is volledig af te werken naar eigen keuze.
Woning Lot 7 is als volgt ingedeeld:
- Op het gelijkvloers komen we binnen in de ruime inkomhal, waar er direct een praktische vestiarire voorzien is voor het opbergen van jassen en schoenen. Het aparte toilet biedt extra gemak voor gasten. Vanuit de hal stap je binnen in de lichte en open leefruimte, waar de moderne keuken uitnodigt tot gezellige diners en familiebijeenkomsten. De grote ramen bieden een prachtig uitzicht op de tuin, waar je in alle rust kunt ontspannen.
- Op de eerste verdieping wacht een oase van rust: drie ruime slaapkamers waar ieder gezinslid zijn eigen plekje vindt. De grote badkamer is perfect voor een ontspannend bad na een lange dag, terwijl de aparte douche en wastafel voor extra comfort zorgen. Ook hier is een apart toilet voorzien.
- En de mogelijkheden stoppen hier niet. Dankzij de reeds geïnstalleerde vaste trap naar de zolderverdieping is er veel potentieel om een royale vierde slaapkamer te creëren, een perfecte ruimte voor
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Paulina Smeetslaan zn, 3650 Dilsen-Stokkem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 20/01/2025 | |
| 20/01/2025 | |
| 20/01/2025 | |
| 20/01/2025 | |
| 20/01/2025 |
Ligging & buurt
Paulina Smeetslaan zn, 3650 Dilsen-Stokkem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dilsen-Stokkem.
Marktcijfers in Dilsen-Stokkem
Vergelijkbare panden te koop in Dilsen-Stokkem
Recent verkocht in Dilsen-Stokkem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop