Demerstraat 44 - 3290 Diest - Aangenaam, zonnig appartement op 1e verdiep met 2 slaapkamers en garage. Mooie genstalleerde keuken, badkamer met ligbad/douche en lavabo. Veel lichtinval. Zeer ruim terras.
Dit appartement bevindt zich in het centrum van de stad maar is toch heel rustig gelegen. Alles is op wandelafstand bereikbaar. Ook het station is kort bij.
Bezoeken, Dat Kan!
Vul de kandidaatstelling in op ImmoDiest.be (onder te huur -> APPARTEMENTEN ->Demerstraat 44/1 , 3290 DIEST- > ORANJE KNOP)Van zodra wij deze informatie ontvangen hebben, nemen wij contact op met u.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.