Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pauwelstraat 10, 9500 Geraardsbergen

Huis in Geraardsbergen
350 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€249.000

Pauwelstraat 10 - 9500 Geraardsbergen - Deze op te frissen woning is gelegen op een terrein van 350m² en gelegen op wandelafstand station (200m) , winkels (100m), bus en scholen. De woning omvat op het gelijkvloers een ruime en lichtrijke living, keuken, toilet en veranda. Bovendien is er ook een ruime berging aanwezig alsook een droge kelder. Op de verdieping 3 ruime slaapkamers en badkamer. Er is ook een zonnige tuin met terras aanwezig . Bovendien is er ook nog een garage, alsook een aparte ingang naar de berging en aparte ingang naar de tuin. Geen renovatieverplichting, centrale verwarming op aardgas. Mogelijkheid om achteraan extra garage te maken.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 249.000
Type
Huis
Bewoonbaar
350 m²
Bouwjaar
1960
Prijs/m²
€ 711
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

09/07/2025€249.000 / Particulier

Ligging & buurt

Pauwelstraat 10, 9500 Geraardsbergen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pauwelstraat 10, 9500 Geraardsbergen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geraardsbergen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten