Koning Albertstraat 25, 9900 Eeklo
Koning Albertstraat 25 - 9900 Eeklo - Ruim & instapklaar appartement in het commerciële hart van Eeklo, gelegen op de tweede verdieping van een herkenbare residentie met lift in de Koning Albertstraat.
Het appartement omvat een inkomhal met ingemaakte kasten, gastentoilet en naastgelegen berging. Naast de afzonderlijke keuken bevindt zich een grote leefruimte met raampartij, die uitgeeft op een kamerbreed balkon. Een nachthal geeft toegang tot twee slaapkamers en een badkamer met dubbele lavabo, douche boven ligbad en toilet. De slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kastenwand, geven op hun beurt uit op een achteraan gelegen terras.
Het appartement werd afgewerkt met natuurstenen vloeren in de leefruimtes en laminaat in de slaapkamers, en werd opnieuw geschilderd in een witte tint. Het is voorzien van pvc schrijnwerk met dubbele beglazing, is uitgerust met centrale verwarming op aardgas en beschikt over individuele tellers.
Vg, Wche, Gmo, Gvkr, Gvv
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Albertstraat 25, 9900 Eeklo
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 10/07/2025 | |
| 16/05/2022 | |
| 07/02/2022 | |
| 12/12/2012 | |
| 12/12/2012 |
Ligging & buurt
Koning Albertstraat 25, 9900 Eeklo
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Eeklo.
Marktcijfers in Eeklo
Vergelijkbare panden te koop in Eeklo
Recent verkocht in Eeklo
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop