Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Arthur Vanhouttelaan 3, 8670 Koksijde

Villa in Koksijde
100 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€695.000

Arthur Vanhouttelaan 3 - 8670 Koksijde - Een prachtig instapklaar hoekappartement in een iconisch gebouw in residentie Pierre Paulin gelegen in de mooie badplaats St -Idesbald. Vanop het terras heb je een prachtige uitkijk op de hoge duintop met de geklasseerde strandvilla “ Mieke Hill ” Unieke ligging op een steenworp van de gezellige stad en het strand ! Pierre Paulin is een ontwerp van architect Koen Heijse, oprichter van CAAN Architecten te Gent. Zij besteden veel aandacht aan de interne woonkwaliteit van een appartement. De architectuur van het gebouw is uniek. Dit zorgt voor een spel van licht, schaduw en privacy. De horizontale gevelboorden, in combinatie met verticaal uitgemetselde accenten tussen de ramen, geven het gebouw een uitgesproken karakter en een moderne, verfijnde uitstraling. Het appartement heeft een totale oppervlakte van ±150 m2, is zeer functioneel ingedeeld met slaapgelegenheid voor 6 personen.
Indeling : inkomhall (vestiairekast van Bulthaup), toilet, technische ruimte /berging met aansluiting voor was-en droogkast, royale lichtrijke living met open bargedeelte (Bulthaup) omgeven door grote glaspartijen, open ingerichte kwalitatieve keuken (Bulthaup 1) voorzien van alle hedendaagse toestellen, 2 slaapkamersslaaphoek, badkamer met elementen van Clou, Antonio Lupi en Duravit. 50 m² terras rondom het hele appartement. De bijhorende afgesloten garagebox zit in de prijs inbegrepen!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 695.000
Type
Villa
Bewoonbaar
100 m²
Bouwjaar
2018
Prijs/m²
€ 6.950
EPC
77 kWh/m² A
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.538
Referentie
P89IX385KGJY
EPC Certificaat
38014-G-2015-443
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

11/10/2025€695.000 / Particulier
19/09/2022€395 / Immo La Terrasse
12/09/2022€400 / Immo La Terrasse
22/08/2022€465 / Immo La Terrasse
04/07/2022€615 / Immo La Terrasse

Ligging & buurt

Arthur Vanhouttelaan 3, 8670 Koksijde

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten