Spekmolenstraat 70, 2200 Herentals
Spekmolenstraat 70 - 2200 Herentals - Nette, maar te renoveren woning te koop, met mooie mogelijkheden in een uitstekende buurt. Met wegenis naar de tuin via stadsveld. U komt de woning binnen, met meteen rechts een slaapkamer. Vervolgens komt u in de ruime woonkamer met direct daglicht via een grote koepel. Vervolgens een keuken, badkamer en wc. Achteraan bevindt zich een bergruimte en via de achterdeur komt u op een ruim terras. Boven bevinden zich nog twee mooie en voldoende ruime slaapkamers. De woning is te renoveren, maar heeft voldoende potentiëel om ruimte te geven aan een gezin. De ramen en voordeur langs de straatkant zijn zeer recent. Met een vrij beperkt budget kan van dit huis een zeer aangename woning worden gemaakt.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Spekmolenstraat 70, 2200 Herentals
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 01/05/2026 | |
| 18/01/2026 |
Ligging & buurt
Spekmolenstraat 70, 2200 Herentals
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.
Marktcijfers in Herentals
Vergelijkbare panden te koop in Herentals
Recent verkocht in Herentals
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop