Koninklijke Baan 328, 8670 Koksijde
Koninklijke Baan 328 - 8670 Koksijde - Op een topligging in Sint-Idesbald, in een zijstraat van de zeedijk en aan het begin van de winkelstraat, bevindt zich dit prachtig en volledig gerenoveerde appartement op de 4de verdieping van residentie Alberteum.
Door de centrale ligging geniet je op wandelafstand van alles wat Sint-Idesbald zo aantrekkelijk maakt. Ook de kusttram stopt voor de deur. Daarnaast is het appartement gelegen aan de achterzijde van het gebouw, waardoor je geniet van rust en zijdelings zeezicht.
Het appartement werd één jaar geleden volledig en stijlvol gerenoveerd met kwalitatieve materialen en oog voor detail. Onder meer vloerverwarming en maatwerkkasten dragen bij aan een hoog wooncomfort en een luxueuze afwerking.
Het gebouw is gelegen in een zone voor vakantiewoningen, waardoor het appartement ook interessant is als investering. De meubels kunnen bovendien optioneel worden overgenomen.
Troeven:
Topligging in hartje Sint-Idesbald
Alles op wandelafstand
Zijdelings zeezicht
Volledig gerenoveerd (2024)
Luxueuze afwerking
Bemeubeld (optioneel)
Vrij bij akte
Een bezoek kan op afspraak tijdens het kijkweekend op zaterdag 31 januari of zondag 1 februari.
Voor meer informatie kan u mij telefonisch (0484589229) en via email contacteren.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koninklijke Baan 328, 8670 Koksijde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 14/06/2026 | |
| 15/02/2026 | |
| 15/02/2026 | |
| 08/06/2021 | |
| 08/06/2021 |
Ligging & buurt
Koninklijke Baan 328, 8670 Koksijde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.
Marktcijfers in Koksijde
Vergelijkbare panden te koop in Koksijde
Recent verkocht in Koksijde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop