Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Eksaardsedam 27, 9160 Eksaarde

Appartement Te Huur in Eksaarde
3 slaapkamers
€920

Eksaardsedam 27 - 9160 Eksaarde - Ruim, lichtrijk en centraal gelegen duplexappartement in Eksaarde - 115m²! Dit ruime en lichtrijke duplexappartement, centraal gelegen in Eksaarde, bestaat uit een grote leefruimte met open, volledig ingerichte keuken. Vanuit de leefruimte heb je toegang tot het terras met prachtig zicht op de Zuidlede. Verder beschikt het appartement over een inkomhal met berging, een apart toilet, een praktische berging met wasbak, een badkamer met dubbele lavabo, bad en douche en een ruime slaapkamer. Op de bovenverdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een tweede badkamer met douche en toilet. Daarnaast is er vooraan plaats voor twee auto's en achteraan een garagebox. Verder is het appartement nog voorzien van een ruime kelderberging en lift. Het appartement is beschikbaar vanaf 1 mei 2026.
De gemeenschappelijke kosten zijn 50€ per maand. Bij interesse graag contact opnemen via mail naar: De woning beschikt over 3 slaapkamers. Qua comfort beschikt de woning over label B.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 920
Type
Appartement
Aanvullende details
Referentie
CTI-2R7M8V7X
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
15 Mar 2026
€920 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com