Rozendaal 138, 2440 Geel
Rozendaal 138 - 2440 Geel - Dit aangename en instapklare appartement in het centrum van Geel bevindt zich op de eerste verdieping.
De ruime woonkamer is voorzien van grote raampartijen die zorgen voor veel natuurlijk lichtinval. Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken die voorzien is van een koelkast, vaatwasser, oven, microgolf, elektrische kookplaat en dubbele spoelbak. Langs de keuken heb je nog een ruime berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
De hal voorzien van ingemaakte kasten geeft toegang tot de 2 ruime slaapkamers (13,5 m² en 10,8 m²) voorzien van rolluiken en de badkamer met inloopdouche en lavabo. Daarnaast is er een apart toilet en een terras.
Ondergronds bevindt zich nog een kelderberging en een autostaanplaats welke zijn inbegrepen in de verkoopprijs.
Bijzonderheden:
- Ondergrondse autostaanplaats
- Rolluiken over het gehele appartement
- Elektriciteit conform AREI
- EPC B
- Lift
- Centrum Geel
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rozendaal 138, 2440 Geel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/06/2026 | |
| 29/03/2026 | |
| 27/05/2024 |
Ligging & buurt
Rozendaal 138, 2440 Geel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.
Marktcijfers in Geel
Vergelijkbare panden te koop in Geel
Recent verkocht in Geel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop