Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Leesthof 3, 3290 Diest

Appartement Verhuurd in Diest
93,5 m² wonen
3 slaapkamers
€850

Leesthof 3 - 3290 Diest - Exclusieve appartementmet zuidgericht terras,gelegen aan de Demer in stadsvernieuwingsproject Ezeldijk.
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en bestaat uit :
Inkomhal, badkamer, living, ingerichte keuken, bergruimte, 3 slaapkamers, afzonderlijke berging en parkeerplaats.
Het appartement is afgewerkt met de beste materialen en straalt klasse en ruimte uit. Omwille van de hoogte en de grote ramen is er veel lichtinval.
Dit appartement is voorzien van domotica. Overal waar nodig zijn stopcontacten voorzien.

Bezoeken, Dat Kan!
Vul de kandidaatstelling in op ImmoDiest.be (onder te huur -> APPARTEMENTEN ->LEESTHOF 3 B001, 3290 DIEST- > ORANJE KNOP)Van zodra wij deze informatie ontvangen hebben, nemen wij contact op met u.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
Bewoonbaar
93 m²
Bouwjaar
2016
EPC
61 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
6682420190605030043
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.

Bijkomende informatie