Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Louis Schuermanstraat 22, 9040 Sint-Amandsberg

Huis Verhuurd in Sint-Amandsberg
150 m² wonen
50 m² perceel
2 slaapkamers
€900

Louis Schuermanstraat 22 - 9040 Sint-Amandsberg - Gerenoveerde en energiezuinige woning met 2 slaapkamers in de buurt van winkels en scholen.
De indeling van het huis bestaat uit een gang met hal, vestiaire en een fietsenbergplaats waar ook de batterij kan opgeladen worden. Op het gelijkvloers bevindt zich een open keuken met eetplaats. De keuken is uitgerust met een vaatwasser, ingebouwde oven, inductievuur en veel kastruimte. Daarachter bevindt zich een toilet en bergruimte voor de wasmachine en eventuele droogkast. Het huis beschikt ook over een droge kelder die kan gebruikt worden als bergruimte. Op de eerste verdieping bevindt zich de badkamer met inloopdouche, dressing en leefruimte. Daarboven bevinden zich 2 mooie slaapkamers en een aangename ruime zolder met veel lichtinval. Deze zolder kan ingericht worden als extra leef- of werkruimte. De kamers zijn uitgerust met vast internet via utp- en coaxkabels.De woning is ideaal gelegen: openbaar vervoer en winkels op wandelafstand, op 5 minuten met de fiets van Gent centrum en het station Dampoort, ook dichtbij de R4, E17 en E40. De woning wordt verwarmd met aardgas en een zeer zuinige brander en de elektriciteitsteller is voorzien met tweevoudig tarief (dag/nacht).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 900
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Grond
50 m²
EPC
80 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
1442220201223074247
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

23/12/2020€900 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie