Kaart
Dorpstraat 65, 2070 Zwijndrecht
Dorpstraat 65 - 2070 Zwijndrecht - Appartement bevindt zich op de eerste verdieping en is centraal gelegen in Burcht, met OV op wandelafstand. Keuken (gasvuur, dubbele lavabo, ingebouwde koelkast) met aansluitende berging (wateraansluiting voor wasmachine en doorstroomketel) en de ruime leefruimte (30m²) met veel lichtinval. Ramen in de voorgevel met electrische zonnewering. Apart toilet in de hal. Badkamer (dubbele lavabo en douche/zitbad) 2 ruime slaapkamers met rolluiken (15m² en 10m²). Ruim terras (10m²). Ruime zolder/berging (20m²) op de 3de verdieping. Privé garage met elektriciteit en water via automatische poort / plaats voor 1 auto. Vaste kosten €100/M. Mogelijkheid om het appartement bemeubeld te huren voor een meerprijs van €50/maand
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 17/04/2021 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zwijndrecht.