Hazepad 10, 3118 Werchter
Hazepad 10 - 3118 Werchter - Nieuw te bouwen woning voor HOB gelegen in het Hazepad 10 te Werchter. Goede verbinding richting Leuven, Mechelen en Aarschot.
De bouwgrond is 4 are 75 ca groot en heeft een breedte van 25,20 m en een diepte van 32,65 m.
Er zijn 2 manieren van afwerking van de woning mogelijk:
CASCO totaalprijs € 284.970
€ 139.970 € 145.000 excl. BTW & registratierechten
Sleutel / deur totaalprijs € 353.710
€ 208.710 € 145.000 excl. BTW & registratierechten
Zonnepanelen en driedubbelglas inbegrepen.
Tevens hebt U een keuze uit een reeks van kwalitatieve materialen zoals 25 à 30 gevelstenen en vloeren , 15 kleuren standaard van raamprofielen, trap in beuk of rubberwood, ventilatiesysteem D , verwarming merk VIESSMANN ,keuken met toestellen van Whirlpool of Siemens ter waarde van 8.000 € en badkamer met dubbele lavabo , bad en douche met 2 hangtoiletten van Villeroy en Bosch............................dit alles in combinatie met een sterke buitenschil (12 cm pur in de muren,12cm vloerisolatie en 22cm isolatie in het
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hazepad 10, 3118 Werchter
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 20/05/2021 | |
| 22/04/2021 |
Ligging & buurt
Hazepad 10, 3118 Werchter
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Werchter.
Marktcijfers in Werchter
Vergelijkbare panden te koop in Werchter
Recent verkocht in Werchter
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop