Kaart
Dendermondsesteenweg 228, 9040 Sint-Amandsberg
Dendermondsesteenweg 228 - 9040 Sint-Amandsberg - Op een boogscheut van het station Gent-Dampoort vindt u dit gerenoveerde 1-slaapkamer appartement terug. U komt binnen via de inkomhal dewelke u toegang verleent tot de gezellige eet- en leefruimte (26m²), deze geeft tevens uit op het privatieve koertje van - 9m². Vervolgens treft u de volledig ingerichte keuken met spoelbak, vitro-keramisch vuur, oven en ingebouwde ijskast met vriesvak. Naast de keuken vindt u een bijkomende berging van -2m² en een apart toilet met lavabo terug. De slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het gebouw en beschikt over een oppervlakte van - 14m². De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel, douchecabine en er is hier tevens aansluiting voor het plaatsen van een wasmachine en droogkast. Pluspunt aan dit appartement is uiteindelijk de achtergelegen autostaanplaats die bij het appartement hoort. Er is eveneens de mogelijkheid tot het bijhuren van een afgesloten garagebox, dit aan 60 euro/maand. Kortom, voor de snelle beslissers!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/05/2023 | |
| 13/04/2022 | |
| 12/08/2021 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.