Stationsstraat 12, 8770 Ingelmunster
Stationsstraat 12 - 8770 Ingelmunster - Dit handelspand is gelegen in het centrum van Ingelmunster nabij tal van kleinhandelaars, voedingswinkels, restaurants etc. Op minder dan 1 km is er een treinstation aanwezig. Verder is het vlot bereikbaar via N50.
Door de grote openbare parking in centrum Ingelmunster en de vele nieuwe residentiële ontwikkelingen zou het ideaal zijn voor een buurtwinkel.
Het pand is volledig instapklaar en doet momenteel dienst als kantoor, maar heeft veel mogelijkheden. Het pand is ideaal voor retail! Indien nodig, kan er nog meer ruimte vrijgemaakt worden tot 800m². (modulaire wanden)
Er is een ingerichte keuken, verschillende bureel ruimtes, vergaderruimtes, berging, apart sanitair en onthaal. Oorspronkelijk waren dit twee panden die nu verbonden zijn met elkaar.
Verder is er in ondergrondse garage een extra berging en staanplaats aanwezig.
Heeft u interesse in dit pand, en wenst u de mogelijkheden met ons te bekijken Aarzel dan niet om ons te contacteren via Chanelle@immofrancois.be of via 04 76 76 57 59
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Stationsstraat 12, 8770 Ingelmunster
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Stationsstraat 12, 8770 Ingelmunster
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ingelmunster.
Marktcijfers in Ingelmunster
Recent verkocht in Ingelmunster
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.