Morckhovenlei 86, 2140 Borgerhout
Morckhovenlei 86 - 2140 Borgerhout - Aangenaam en goed gelegen appartement (ca 95m²,) met veel lichtinval, op wandelafstand van Rivierenhof, vlakbij Colruyt en Delhaize, goede aansluiting naar Ring.Ind: Inkomhal met vestiaire, leefruimte met parketvloer en uitgevend op een zuidwest gericht terras, ingerichte keuken, toilet, badkamer, 2 slaapkamers, terras en kelder. Provisie van 145 &euro, - mnd (cv, water en gemeensch.lasten)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Morckhovenlei 86, 2140 Borgerhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 27/05/2011 | |
| 27/05/2011 |
Ligging & buurt
Morckhovenlei 86, 2140 Borgerhout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.
Marktcijfers in Borgerhout
Vergelijkbare panden te koop in Borgerhout
Recent verkocht in Borgerhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop