Adolf Petitstraat 102, 9031 Drongen
Adolf Petitstraat 102 - 9031 Drongen - Nieuw appartement 92m² op gelijkvloers met 1slk Drongen Cent
Dit totaalproject is instapklaar, het betreft een volledig gerenoveerd gebouw (binnen en buiten) onderverdeeld in een gelijkvloers appartement (1slk), een gelijkvloerse loft (2slk) en 2 appartementen op de eerste verdieping (3 slk) te Drongen centrum. De 2 bovenste appartementen (3slk) werden deze zomer op 1 week verkocht, het klein appartement op gelijkvloers is nu in finale afwerkingsfase (oplevering voorzien eind december). Net zoals de appartementen boven wordt het gelijkvloers appartement tot in de puntjes afgewerkt met kwaliteitsmaterialen. Op 50 meter van de supermarkt en in de onmiddellijke nabijheid van alle mogelijke faciliteiten (scholen, winkels, park...) Indien u rustig wilt wonen op een uiterst gunstige locatie tov Gent Meer info...
centrum, R4 en E40 is Drongen centrum ideaal. In de rustige straat is er steeds parkeerplaats. Het appartement bestaat uit een inkomhal met vestiaire, een volledig ingerichte keuken met kwalitatieve apparaten, een grote gezellige living met parket, een moderne badkamer met inloopdouche, een apart toilet, een ruime slaapkamer en een grote berging/wasplaats. Het appartement is volledig voorzien van HR glas met overal rolluiken, CV op aardgas. U betaalt geen syndickosten. De aannemer/bouwheer staat tot uw beschikking voor eventuele bijkomstige wensen. EPC 249. Voor alle info en bezoeken bel Wim Dobbels 0497 547 682 / wim@ocvastgoed.be stedebouwk info in aanvr [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Adolf Petitstraat 102, 9031 Drongen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Adolf Petitstraat 102, 9031 Drongen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Drongen.
Marktcijfers in Drongen
Vergelijkbare panden te koop in Drongen
Recent verkocht in Drongen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.