Stationsstraat 108, 2235 Westmeerbeek
Stationsstraat 108 - 2235 Westmeerbeek - Mooie nieuwbouw van 2007 Mooie nieuwbouwwoning. Bij het centrum van Westmeerbeek. woning is van 2007. Er werd gebruik gemaakt van duurzame materialen. 220m afgewerkt 60m zolder De woning bestaat uit: gelijksvloers: inkomhal met gastentoilet, leefruimte met eetkamer en salon, keuken met ontbijtbar, wasplaats, garage. verdieping: hal, 3 slaapkamers waarvan 2 met dressingruimte, badkamer met ligbad en inloopdouche (er is aansluiting voorzien voor 2 wastafels), toilet. Zolderverdieping: ruimte is voorzien van een dakraam, elektriciteit, leidingen voor verwarming, enkel verder af te werken (60m). zolder is bereikbaar via vaste trap in trappenhal. kan als 4 de slaapkamer gebruikt worden. tuin: volledige afsluiting rondom, klinkers, terras in graniet 4x7m, bijgebouw met overdekte auto staanplaats - overdekt terras.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Stationsstraat 108, 2235 Westmeerbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Stationsstraat 108, 2235 Westmeerbeek
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Westmeerbeek.
Marktcijfers in Westmeerbeek
Vergelijkbare panden te koop in Westmeerbeek
Recent verkocht in Westmeerbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.