Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Statiestraat 58, 8810 Lichtervelde

Appartement in Lichtervelde
80 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€175.000

Statiestraat 58 - 8810 Lichtervelde - Zeer knus en appartement in een aantrekkelijke residentie met bijhorende gesloten garagebox. Dit centraal gelegen appartement is een pareltje met 2 slaapkamers, 1 badkamer, een ruime en goed geï,nstalleerde keuken met berging en een gezellige leefruimte met eetplaats. Praktisch is ook de bijhorende berging op de gelijkvloerse verdieping van het gebouw en de gesloten garagebox gelegen aan de achterliggende binnekoer, toegankelijk via de B. Callewaertlaan. Laag beschrijf.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 175.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
80 m²
Prijs/m²
€ 2.188
EPC
122 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/12/2020 Diemat Vastgoed €595
03/06/2012 -- €175.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Statiestraat 58, 8810 Lichtervelde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Statiestraat 58, 8810 Lichtervelde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lichtervelde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten