Beemdenlaan 39, 2550 Kontich
Beemdenlaan 39 - 2550 Kontich - Hoek - volledig vernieuwd appartement op de tweede verdieping in een gebouw op een steenworp van het centrum van de gemeente Kontich. Het appartement is voorzien van een living, open keuken, balkon aan de voorzijde, drie slaapkamers, badkamer en kelder. Er is geen lift in het gebouw, derhalve zijn gemeenschappelijke kosten laag. Het geheel werd recent volledig vernieuwd en verkeerd in absolute top conditie. Ook de ramen werden vervangen, zowel aan de voor- als aan de achter gevel. Een gemeenschappelijke tuin bevindt zich achter het gebouw. We komen het appartement binnen in de living. De vloer is bekleed met een recent vernieuwde tijdloze tegel. Grenzend aan de living treffen we de keuken op tegels. De keuken is voorzien van een combi oven en een elektrische kookplaat. Over de volledige breedte is er een balkon aan het appartement. Een zonnegordijn is voorzien aan het voor raam. De nachthal is voorzien van een tegel vloer en geeft toegang tot de drie slaapkamers. Alle zijn bekleed met laminaat. Slaapkamer drie wordt thans gebruikt als dressing. Ook aan de derde kamer bevindt zich nog een balkon. De badkamer is tevens volledig vernieuwd en is voorzien van stort douche, lavabo en toilet. Een aparte was ruimte voor wasmachine en droogkast maakt het geheel kompleet. Een kelder is in de prijs inbegrepen. De huidige eigenares huurt thans een garagebox in de buurt, overname van dit contract is bespreekbaar. appartement op toplocatie.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Beemdenlaan 39, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Beemdenlaan 39, 2550 Kontich
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Vergelijkbare panden te koop in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.