Deken Adamsstraat 2-bus-1 - 2300 Turnhout - Gerenoveerd appartement te koop met afgescheiden inkomhal en apart gastentoilet. Vervolgens komt u in de ruime leefruimte met veel lichtinval. Aansluitend aan de leefruimte treedt u toe tot een vernieuwde keuken. De slaapkamer is reeds voorzien van een ingemaakte kast. Aan de slaapkamer bevindt zich de badkamer met zeer ruim ligbad en een tweede toilet, met afgescheiden aansluiting voor wasmachine en droogkast. In de hal is er nog een aparte berging. GEEN IMMOMAKELAARS AUB!!!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Turnhout.