Bovelingenstraat 192, 3870 Heers
Bovelingenstraat 192 - 3870 Heers - Gezellige woning (HOB) met 3 slaapkamers en tuin (ca 5 a)
Deze gezellige woning met tuin is gelegen in het landelijke Mechelen-Bovelingen,
en dit op een 10-tal minuten van de autostrade (E40).
Via de inkomhal kom je in de living met aansluitend de eetkamer. De eetkamer kijkt
uit op de veranda van ca. 17 m². Rechts van de eetkamer is er een keuken voorzien.
Via hier heb je toegang tot de kelder. In de kelder staat de stookolieketel (1985) van
het merk FRÖLING.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een badkamer aanwezig.
Via een vaste trap bereiken we een zolder van ca. 35 m² hier kan je een mooie extra
kamer maken indien nodig.
Achter de woning is er nog een tuin aanwezig en rechts van de woning is er een inrit.
De ramen van de woning werden reeds vervangen in 2009 en werden uitgevoerd in wit
PVC. De ramen zijn voorzien van rolluiken.
De bouwgrond, rechts van de woning kan je optioneel bij kopen.
Een bezichtiging kan steeds na afspraak met ons kantoor via 012/26 22 05
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bovelingenstraat 192, 3870 Heers
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 28/03/2023 | |
| 05/07/2022 | |
| 24/05/2022 | |
| 03/05/2022 | |
| 05/04/2022 |
Ligging & buurt
Bovelingenstraat 192, 3870 Heers
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Heers.
Marktcijfers in Heers
Vergelijkbare panden te koop in Heers
Recent verkocht in Heers
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.