Veerlestraat 13, 3201 Langdorp
Veerlestraat 13 - 3201 Langdorp - verkocht Op wandelafstand van de dorpskern, doch rustig gelegen staat deze karaktervolle gerenoveerde hoevevilla. Gezien de vele ruimtes zijn er zowel commercië,le mogelijkheden als omvormen tot Kangoeroewoning een optie. Indeling, inkomhal met wc, leefruimte bestaande uit 3 verschillende gezellige plaatsen, waaronder eetplaats met haard, tv hoek en een leeshoek. De keuken is volledig ingericht en voorzien van duurzame toestellen. Verder is er aansluitend een wasplaats met ingemaakte kasten alsook een douchecel. Op het eerste en tweede verdiep bevinden zich nog 4 slaapkamers en een badkamer. Twee slaapkamers zijn voorzien van ingebouwde kasten en 1 heeft een lavabo op de kamer alsook een terrasje. Twee andere kamers hebben een mezanine gede elte. Het polyvalente gedeelte van deze woning bestaat momenteel uit een ruime hal - garage geschikt voor kraamwagens, een ingericht bureel, aparte wc en diverse bergkamers. Leidingen en apart verwarmingsysteem is reeds voorzien. De tuin is zuid gericht en heeft nog een tuinhuis. epc waarde 238
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Veerlestraat 13, 3201 Langdorp
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/04/2012 |
Ligging & buurt
Veerlestraat 13, 3201 Langdorp
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Langdorp.
Marktcijfers in Langdorp
Recent verkocht in Langdorp
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop