Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Heukelom Dorp 62, 3770 Riemst

Industrieel in Riemst
5 slaapkamers
€419.000

Heukelom Dorp 62 - 3770 Riemst - Gerenoveerde woning met ruimte voor vrij beroep - B&,B - kangeroewoning,. in het landelijke Riemst op een perceel van 9a15ca. De woning werd 8 jaar geleden grotendeels gerenoveerd. De inkomhal geeft toegang tot een zeer ruimtelijke leefruimte met TV hoek, eetplaats, ruimte voor open keuken (voorzieningen aanwezig), en gezellige zithoek. De oorspronkelijke keuken bleef behouden maar kan perfect dienen als wasplaats - berging. Vanuit de leefruimte is er toegang tot een dressing en apart toilet. Op de 1e verdieping bevindt zich de badkamer met ligbad en meubel, en zijn er 3 slaapkamers. De 3e kamer kan ook dienen als extra badkamer - wasplaats - bureel. Op de 2e verdieping zijn er nog 2 extra slaapkamers. Via de gezellig binnenkoer (ruimte voor terras - wagens) is er toegang tot 2 bijgebouwen. 1 Bijgebouw bestaat uit 2 mooie ruimtes en is momenteel ingericht als schildersatelier. Het andere bijgebouw is momenteel een ruwbouw met grote ruimte op het gelijkvloers en apart toilet en 2 ruime kamers op de verdieping. Alle elektrische en sanitaire voorzieningen zijn gelegd, chap is geplaatst, pleisterwerken dienen nog te gebeuren +, plafond dient nog verder afgewerkt te worden. Deze bijgebouwen kunnen dienen voor de uitoefening van een vrij beroep, B&,B, kangeroewoning,. Het terras achter de woning is aangelegd in klinkers en er is een ruim grasperk met zuid-oostelijke orië,ntatie. De woning wordt verwarmd op stookolie. Bekijkt u deze woning via é,é,n van onze aanverwante sites, dan verwijzen wij u graag door naar onze eigen website voor meer foto's en info. Vg-Wg-Gdv-Gvkr-Gvv Stedenbouwkundige vergunning het pand dateert van voor de wet op ruimtelijke ordening van 29 - 03 - 1962 - bouwjaar 1952 - wordt aldus als vergund beschouwd.
vergunning afgeleverd voor het bouwen van een veranda dd. 07 - 01 - 2010
vergunning afgeleverd voor het aanbrengen van een gevelsteen, het wijzigen van raam-en deuropeningen, het wijzigen van de functie van het landgebouw naar atelier en het vervangen van de daken dd. 25 - 06 - 2009 Meeste recente bestemming - het onroerend goed is gelegen in woongebied met landelijk karakter volgen gewest plan st.-truiden - tongeren dd. 05 - 04 - 1977 Dagvaardigingen geen dagvaardingen Voorkooprecht geen voorkooprecht Voorwaarden verkaveling het onroerend goed is niet gelegen in een verkaveling Berekend energieverbruik (kWh - m²,): 319

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 419.000
Type
Industrieel
Aanvullende details
Referentie
F3RB53MC0PFC
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

27/05/2012€419.000 / --

Ligging & buurt

Heukelom Dorp 62, 3770 Riemst

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Riemst.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten