Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue de La Station 27, 4845 Sart-lez-Spa

Huis in Sart-lez-Spa
4 slaapkamers
€265.000

Rue de La Station 27 - 4845 Sart-lez-Spa - rue de la Station, 27: Mooie woning met een woonoppervlakte van 175 m², op een groot perceel van ca. 3000 m², welke mooi is aangelegd en is beplant. De woning is onder verdeeld in een inbouwkeuken, woonkamer met toegang tot het terras, eetkamer met houtkachel, 4 slaapkamers, kantoorruimte en badkamer. Bijbehorende de woning, tuinhuis welke te gebruiken is als garage, atelier of een wooneenheid (middels verbouwwerkzaamheden). Nadere bijzonderheden, c.v.-oliegestookt, houten kozijnen met dubbele beglazing en regenwatertank. Renoveringswerkzaamheden zijn noodzakelijk. Vele ruimte en potentie. Neemt u snel contact op met ons kantoor voor een bezichtiging en overtuig u zelf.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 265.000
Type
Huis
Bouwjaar
1932
EPC
0 kWh/m² A+
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

04/06/2012€265.000 / --

Ligging & buurt

Rue de La Station 27, 4845 Sart-lez-Spa

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rue de La Station 27, 4845 Sart-lez-Spa Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sart-lez-Spa.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten