Amelsdorp 2, 3740 Bilzen
Amelsdorp 2 - 3740 Bilzen - Gezellige landelijke gezinswoning in Waltwilder een aangename deelgemeente van Bilzen. Welkom in Amelsdorp 2. Graag neem ik u mee op rondleiding in deze instap klare woning. De indeling is als volgt : Inkomhal met apart toilet, aansluitend een ruime woonkamer / living met veel lichtinval. Verder is er een volledig uitgeruste keuken en ruime eetkamer. Naast de keuken is er een grote berging, met aansluiting wasmachine en droogkast. Wat vooral opvalt bij deze woning is de ruimte en de openheid alsook de vele lichtinval. De veranda is een grote troef, helemaal betrokken bij het woongedeelte en heel aangenaam vertoeven. Vanuit de veranda kijkt u uit op het terras en de prachtige tuin. Op de 1ste verdieping zijn er 3 slaapkamers , een bureau ruimte en een badkamer met ligbad, douche en dubbele lavabo. Er is een vaste trap naar de zolder, hier kunnen nog makkelijk extra kamers gemaakt worden. Het dak is recent vernieuwd, een extra pluspunt uiteraard ! De woning heeft een kelderruimte deze is zeer droog en dient als stockageplaats, er is ook een ruime garage. De tuin is helemaal omheind en ideaal voor de kinderen om in te spelen en te ravotten. Het totale perceel ligt op 14are91. Overal rolluiken aanwezig! PVC ramen! Dubbel glas! BEKIJK ZEKER DE GRONDPLANNEN VAN DEZE WONING! Wenst u een bezoek of meer info Contacteer dan ons kantoor op 089.50.35.85 of info@immopa.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Amelsdorp 2, 3740 Bilzen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Amelsdorp 2, 3740 Bilzen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bilzen.
Marktcijfers in Bilzen
Recent verkocht in Bilzen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop