Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rodenrijt 5, 3930 Achel

Garage in Achel
3 slaapkamers
1 badkamers
€399.000

Rodenrijt 5 - 3930 Achel - Indeling

Gelijkvloers: Inkom is royaal en voorzien van tegelvloer met toegang tot living, 3 slaapkamers, badkamer en sas; Living (43m2) is authentiek en in L-vorm met veel lichtinval en volledig zicht op de achtertuin. Is voorzien van tegelvloer en een prachtige schouw met houtkachel. Toegang via tuindeur naar buiten en doorgang naar de keuken. Slaapkamer 1 (15,6m2 met zicht op de achtertuin en voorzien van laminaat; Slaapkamer 2 (14,2m2) met zicht op de voortuin voorzien van laminaat; Slaapkamer 3 (7,9m2) met zicht op de voortuin en voorzien van tegelvloer; Badkamer (6,5m2) volledig betegeld en voorzien van badmeubel met spiegel, ligbad, douchecabine en hangend closet; Sas met toegang tot de keuken, berging, toilet en achtertuin is voorzien van tegelvloer; Keuken (11,7m2) met tegelvloer is knus en met zicht op de tuin. De houten keuken is in ruime hoekopstelling met kunststof blad. Veel kastruimte en voorzien van koelkast, oven, afwasmachine, afzuigkap en keramische kookplaat; Toilet volledig betegeld met hangend closet en lavabo; Berging/wasplaats (8,7m2) voorzien van tegelvloer en aanrechtblok met warm en koud water. Hier bevindt zich de stroomkast, aansluiting wasmachine/droger, als ook de verwarmingsketel.

Bergzolder: Via een luik in de berging/wasplaats komt u op een begaanbare zolder van ruim 160m2. Ideaal als polyvalente ruimte. Zowel de vloer als het dak is gesoleerd.

Tuin: De tuin met oprit aan de voorzijde is mooi ingedeeld en omheind met een degelijk hekwerk en sierpoort. De prachtige aangelegde achtertuin met waterput, ligt op het zuidwesten met aan de linkerzijde een stijlvol gesloten prieel en rechts een vrijstaande garage met aansluitend een berghok voor de mazouttank en beregeningsinstallatie. Voor de echte tuinliefhebber is er ook nog een tuinkas met automatisch dak. In de zomer is het heerlijk koel op het terras onder de dakplatanen.

Algemeen: De woning dateert van 1920 maar is volledig gerenoveerd met degelijke materialen en perfect onderhouden. De dakpannen zijn geglazuurd en prachtig van kleur. Alle ramen zijn gesoleerd en er ligt overal vloerverwarming met uizondering van slaapkamer 1 en 2. De vrijstaande garage (40m2) met automatische poort is voorzien van krachtstroom en 14 zonnepanelen, welke 3300 kw per jaar opleveren. Daarnaast vertegenwoordigen zij nog een overdraagbare waarde van 13.500,--. De woning is ook geschikt voor ouderen en mindervaliden. Bent u liefhebber van natuur, wandelen en fietsen dan is dat allemaal mogelijk op een steenworp afstand.

Plusjes

Voor wie houdt van de natuur, wandelen en fietsen
Alles gelijkvloers
Ruime vrijstaande garage met krachtstroom
Volledig gerenoveerd
Prachtige aangelegde tuin met prieel, tuinkas en beregening
Authentiek
Overal dubbele beglazing en vloerverwarming
Overdraagbare subsidie zonnepanelen van 13.500,-
Op korte afstand van grensovergang Valkenswaard

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Garage
Bouwjaar
1920
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€399.000 / --

Ligging & buurt

Rodenrijt 5, 3930 Achel

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Achel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten