Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Herenthoutseweg 138, 2200 Herentals

Huis in Herentals
3 slaapkamers
2 badkamers
€185.000

Herenthoutseweg 138 - 2200 Herentals - Woonhuis met tuin, gelegen aan de rand van de stad, mogelijks te gebruiken als kangoeroewoning. Deze woning omvat, Op het gelijkvloers, inkom - traphal, ruime woonkamer, keuken met ontbijthoek, de voormalige garage werd ingericht als slaapkamer, achterinkom, berging - wasplaats. Kelder. Op de 1ste verdieping is er een 2de keuken, douchekamer, nachtgang, 2 slaapkamers en vaste trap naar de zolderverdieping. Op die zolderverdieping werd er ook een slaapkamer ingericht, voorzien van lavabo. De centrale verwarming werkt op aardgas. De woning is deels te renoveren.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 185.000
Type
Huis
EPC
362 kWh/m² D
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€185.000 / --

Ligging & buurt

Herenthoutseweg 138, 2200 Herentals

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Herenthoutseweg 138, 2200 Herentals Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten