Kampdreef 27, 2970 Schilde
Kampdreef 27 - 2970 Schilde - Laagbouw 30 m breed westgericht perceel van 2.145 m²,, 3slks 1 badk. rustige resid. Ligging bew. opp. 170 m²,, met ca. 125 m², zolder. vg, gdv, gvkr, vv, wp Epc 548. verhuurbaar voor ca. 1.250 euro - ook opbrengsteig. - bouwgrond.Indeling ruime inkomhal met groot gastentoilet met handenwasser en vestiaire. Brede gang (rolstoelvriendelijk) met dubbele deur naar zonnige woonkamer. De woonkamer (rechthoekig) heeft kamerbrede raampartijen in L-vorm met langs de zuid- en westkant. De keuken is volledig ingericht met alle toestellen behoudens de ijskast (los model). Verder is er een ruime vernieuwde badkamer met ligbad, douche en dubbel lavabo meubel aansluitend aan de ouderslaapkamer, doch eveneens met aparte ingang. Verder twee kinderkamers. De ruime dubbele garage heeft een automatische poort en trap naar de zolder op chape. De zolderverdieping biedt de mogelijkheid tot uitbouw tot extra slaapkamers, woonruimte, indien gewenst.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kampdreef 27, 2970 Schilde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Kampdreef 27, 2970 Schilde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.
Marktcijfers in Schilde
Recent verkocht in Schilde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop