Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten



immo Kaart

Mechelsesteenweg 391, 2830 Blaasveld

Huis in Blaasveld
170 m² wonen
1 badkamers
€235.000

Mechelsesteenweg 391 - 2830 Blaasveld - Volledig gerenoveerde woning met nieuwe voor- en achtergevel(sierpleister),nieuwe keuken, nieuwe badkamer en nieuwe polyurethaan gietvloeren. Er is ook een berging nieuw aangebouwd.4 slaapkamers en mezzanine aanwezig. Het is gelegen tussen A12 (3km) en E19(5km)en op wandelafstand van het natuurpark Het Broek.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 235.000
Type
Huis
Bewoonbaar
170 m²
Prijs/m²
€ 1.382
EPC
200 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
HJW74X3M1P9V
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€235.000 / --

Ligging & buurt

Mechelsesteenweg 391, 2830 Blaasveld

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Mechelsesteenweg 391, 2830 Blaasveld Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Blaasveld.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten