Hoogstraat 97, 3690 Zutendaal
Hoogstraat 97 - 3690 Zutendaal - Ligging en omgeving Verrassend speels ingedeelde, ruime bungalow op een perceel van 1579m, grenzend aan het bos. De woning is gelegen langs de verbindingsweg Genk-Lanaken op slechts 7 minuten van het centrum van Genk. Steden als Hasselt, Maastricht en Luik zijn alle bereikbaar binnen het half uur.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hoogstraat 97, 3690 Zutendaal
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Hoogstraat 97, 3690 Zutendaal
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zutendaal.
Marktcijfers in Zutendaal
Vergelijkbare panden te koop in Zutendaal
Recent verkocht in Zutendaal
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop