Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Baron De Gieylaan 99, 9840 De Pinte

Villa in De Pinte
230 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€448.000

Baron De Gieylaan 99 - 9840 De Pinte - Modernistische architectenvilla in het centrum van De Pinte op een gunstig georië,nteerd terrein van 1015m Deze villa werd gebouwd in 1958 door architect 'Juliaan Lampens' en is genaamd 'Huize Cooreman'. De ligging is uitstekend: in het centrum op wandelafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer,.etc. Het gelijkvloers omvat: een ruime inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke leefruimte met zit- en eetplaats, een zeer ruime keuken, een badkamer met ligbad, een koele berging en een ruime garage met zolderruimte. Op de eerste verdiep zijn er 3 zeer ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon. De zolderverdieping kan bijkomend worden ingericht. Deze karaktervolle villa wacht op een koper met liefde voor architectuur. Bijkomende info op en bezoeken via Sander op 0468 191 788.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 448.000
Type
Villa
Bewoonbaar
230 m²
Bouwjaar
1958
Prijs/m²
€ 1.948
EPC
651 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 149.730 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 14.973/jaar).
Aanvullende details
Referentie
XR2RMKA-ZH9N
EPC Certificaat
1553264
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€448.000 / --

Ligging & buurt

Baron De Gieylaan 99, 9840 De Pinte

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Pinte.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten