Larumsebrugweg 103, 2440 Geel
Larumsebrugweg 103 - 2440 Geel - Langgevelhoeve in landelijke omgeving (Geel-Larum)
Mooie langgevelhoeve (t' Heidegroen) gebouwd in periode 1920-1940 te koop. Mogelijkheid tot meer dan 400m2 woonruimte, waarvan momenteel een deel bewoonbaar is. Zicht op velden en niet al te ver van het centrum van Larum gelegen. Woning is toe aan renovatie, maar kan nog een aantal jaar bewoond blijven in huidige staat. Dit maakt de woning geschikt voor mensen die simultaan willen verbouwen en in het huis wonen. Huidige woninggedeelte beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken, living, berging, bijstuk, garage en veranda met apart toilet. Grond oppervlakte is ongeveer 27are (30 meter breed , 90 meter diep). Oriëntatie tuin : Oosten Meer info...
De Hoeve is gebouwd in de periode tussen 1920 en 1940 (exacte datum niet gekend). Totaal bebouwbare oppervlakte is meer dan 400m2, de huidige bewoonbare oppervlakte is ongeveer 140-150m2. Boven het huis loopt een lagere categorie hoogspanning kabel. Op het domein zelf staan geen hoogspanningspalen. Rechtstreekse verkoop zonder makelaar. Beschikbaar bij akte. Meer info: Via Mail : Nick Wouters (nick.wouters@itcerto.be) | Via Telefoon : Thomas Wouters (0472 62 43 60) Bezichtigen kan op afspraak. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Larumsebrugweg 103, 2440 Geel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Larumsebrugweg 103, 2440 Geel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.
Marktcijfers in Geel
Vergelijkbare panden te koop in Geel
Recent verkocht in Geel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.