Pastoor Pitetlaan 18, 3130 Betekom
Pastoor Pitetlaan 18 - 3130 Betekom - woning OB met 3 slpks, garage en tuin
woning OB met 3 slaapkamers, garage en tuin; bungalow-type : alles op gelijkvloers; mooie, goed onderhouden eigendom; gelegen in het centrum van Betekom op 10-15 min. van oprit Holsbeek op autostrade E314; meer info & foto's op www.immo-verbist.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Pastoor Pitetlaan 18, 3130 Betekom
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Pastoor Pitetlaan 18, 3130 Betekom
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Betekom.
Marktcijfers in Betekom
Recent verkocht in Betekom
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop