Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint Pieterspolder 6-Philippine, 9960 Assenede

Grond in Assenede
€259.000

Sint Pieterspolder 6-Philippine - 9960 Assenede - Op een aantrekkelijke landelijke woonlocatie, net buiten Philippine op de grens van België,, gelegen ruime sfeervolle vrijstaande polderwoning met serre, mediterraan terras, eenvoudige berging, oprit en ruime tuin grenzend aan het polderlandschap.

De omgeving kenmerkt zich door de schitterende dijkjes, weiden en kreken, waar het heerlijk wandelen en fietsen is.

De woning is gebouwd omstreeks 1900, is in de loop der jaren gefaseerd ver - aangebouwd en gerenoveerd en staat op maar liefst 1670 m eigen grond. Wooninhoud ca. 570 m3 en vloeroppervlak ca. 120 m

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 259.000
Type
Grond

Ligging & buurt

Sint Pieterspolder 6-Philippine, 9960 Assenede

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Assenede.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten