Schuttershof 7 - 9051 Sint-Denijs-Westrem - Uiterst charmante 2 slaapkamer bungalow
Deze uiterst charmante 2 slaapkamer bungalow is gelegen in het Schuttershof te Sint Denijs Westrem, een konijnepijp, dus zeer rustig wonen. Enkel toegankelijk voor plaatselijk verkeer en toch op een boogscheut van het centrum van Sint Denijs Westrem met alle noodzakelijk winkels en faciliteiten dicht in de buurt. Vlotte verbinding met de E40. De woning bestaat uit een inkom, gastentoilet, badkamer, 2 slaapkamers, mooie ruime living met grote ramen, keuken, wasplaats en inpandige garage. De leuke zuid-westelijk gerichte tuin is een absolute meerwaarde. Vraagprijs 350.000 Euro.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 10/06/2017 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Denijs-Westrem.