Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Mandekensstraat 101, 9255 Buggenhout

Villa in Buggenhout
147 m² wonen
1.665 m² perceel
3 slaapkamers
€399.000

Mandekensstraat 101 - 9255 Buggenhout - Prachtige open bebouwing op ruim perceel grond!

Deze vrijstaande woning werd reeds grotendeels gerenoveerd. Grote werken zoals nieuwe vloeren, isolatie, leidingen, elektriciteit, ... werden reeds uitgevoerd maar verdere werken qua installatie en afwerking dienen nog te gebeuren.

Op het gelijkvloers beschikt men over een ruime inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke woonkamer met eetplaats en ruime open keuken (deze dient nog verder geïnstalleerd te worden maar is reeds voorzien van ingemaakte kasten, kookeiland met inductiekookplaat, toestellen van het merk "BOSCH" o.a. oven, microgolf, vaatwas, ...). Kortom deze keuken is mits de nodige afwerking voorzien van alle luxe en ruimte! Verder vindt men op het gelijkvloers nog 2 slaapkamers, een badkamer (douche, lavabo) en nog een extra kamer (ideaal als hobbykamer, opslagruimte of extra slaapkamer).

Er is ook nog een grote zolder aanwezig (vloer en dak werden reeds voorzien van isolatie) toegankelijk via een vaste trap.

De leefruimte geeft uit op het zonnig terras met aansluitend de ruime en diepe tuin (zuid georiënteerd). Langsheen de woning is tevens een lange oprit aanwezig die plaats biedt voor meerdere wagens en ook doorloopt tot in de tuin.

Deze woning is reeds voorzien van dubbele beglazing, rolluiken, elektriciteit geheel conform AREI, ... De verwarmingstoestellen zijn aanwezig maar werden nog niet bevestigd. Kort gezegd: bijna alles is aanwezig om van dit pand een prachtige en luxueuze woning te maken!

Centraal gelegen aan verbindingswegen (Dendermonde - Antwerpen) en op slechts een boogscheut van centrum Buggenhout waar men station, scholen, winkels en meer kan terugvinden. Tevens op wandelafstand van centrum Baasrode! Voor meer info en/of een bezoek, contacteer Sofie via 0485/72 19 88.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Villa
Bewoonbaar
147 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
1975
Prijs/m²
€ 2.714
EPC
766 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 112.602 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 11.260/jaar).
Aanvullende details
Referentie
OKRJ2UA1VS4Y
Makelaar Code
4898524
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/10/2022 Immo Tijl €399.000
03/09/2022 Immo Tijl €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Mandekensstraat 101, 9255 Buggenhout

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Buggenhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten