Markt 3-3 - 3740 Bilzen - Volledig gerenoveerd en ruim appartement met veel lichtinval gelegen pal in het centrum op de markt van Bilzen. Het appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van 116 m² en bestaat uit: * Inkomhall * Grote woonkamer met aansluitende eetkamer * Keuken * Nachthall * Berging * Apart gastentoilet * Ruime badkamer met ligbad/douchefunctie en dubbel lavabomeubel * 3 ruime slaapkamers Centrale verwarming via hoogrendementsketel (Vaillant) op aardgas. De ramen hebben overal een dubbele beglazing. EPC: 155 kWh/m2 UC:Lift is voorzien in het gebouw. De gemeenschappelijke kosten zijn slechts €45,00/maand voor o.a. onderhoud en keuring lift, keuring brandblussers, onderhoud en herstellingen, elektriciteit van de trappenhall én voorschot privé waterverbruik. Zeer gunstig gelegen op de markt te Bilzen en op wandelafstand van supermarkt, winkels, scholen, gezellige cafétjes, diverse eetgelegenheden, stadspark, openbaar vervoer en het op - en afritten complex E313. Op wandelafstand zijn er autostaanplaatsen te huur aan €50,00/maand. Er kan ook een bewonerskaart aangevraagd worden bij de stad Bilzen voor slechts €40,00/jaar.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Markt 3-3, 3740 Bilzen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Markt 3-3, 3740 Bilzen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bilzen.
Marktcijfers in Bilzen
Vergelijkbare panden te huur in Bilzen
Recent verhuurd in Bilzen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken