Provinciesteenweg 491 - 2530 Boechout - Omschrijving Gemeubeld zeer aangenaam 2 slpk. appartement!
Gelegen aan de grens tussen Mortsel en Boechout en ingedeeld als volgt: Centrale hal met toegang tot aangename woon-en leefruimte (ca31m²) gans op parket. Voorzien van aangename zithoek met LG flatscreen, massieve houten tafel en aangename zit stoelen.
Aaneensluitend een volledig ingerichte keuken met al zijn toestellen: vaatwasser, frigo, 4 elec. kookplaten, combioven en een groot aantal ingemaakte kasten.
Badkamer voorzien van inloopdouche, handenwasser in meubel en nieuwe wasmachine.
Achteraan het appartement bevinden zich 2 ingerichte slaapkamers (16m² en 7m²) deze zijn voorzien van een dubbel bed en een enkel bed, elk met eigen kleerkasten.
Allerlei: -kelder -opbergruimte -rustig gebouw -parket
Gas, water, elektriciteit , TV en internet zijn individueel
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.