Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Bergstraat 12, 9170 De Klinge

Appartement Verhuurd in De Klinge
157 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€850

Bergstraat 12 - 9170 De Klinge - RUIME APPARTEMENT (157m²) MET 2 SLAAPKAMERS, GARAGE EN TERRAS.
Indeling: (0) Inkomhal, garage, wasplaats en berging. (1) Leef- en eetruimte, keuken, badkamer, 2 slaapkamers en terras.
Beschrijving: We betreden de woning via de inkomhal deze geeft toegang naar garage en praktische was/bergruimte. Op de eerste verdieping die we betreden via een mooi afgewerkte trap komen we in de lichte leef- en eetruimte met aansluitend de keuken. De keuken is geïnstalleerd met een oven, ceramische kookplaat, dampkap, vaatwasser en koelkast. Via de keuken krijgen we toegang tot het overdekt terras. Verder hebben we nog een badkamer met douche, toilet en lavabomeubel alsook 2 zeer ruime slaapkamers. De overloop is voorzien van praktische ingemaakte kasten.
Ligging: Rustig gelegen vlakbij natuur en op wandelafstand fietspad 'De Route', het klingspoor (historische site van oud station van De Klinge en een basischooltje. Nabij het centrum van De Klinge met vlotte verbinding naar E34.
Extra:- ONMIDDELIJK BESCHIKBAAR!- EPC: 318 kWh/m2/jaar- Garage

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
Bewoonbaar
157 m²
Bouwjaar
1970
Prijs/m²
€ 5
EPC
318 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
JK1H1WC75J6A
Makelaar Code
102133
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

20/08/2023€850 / Heylen Vastgoed
07/02/2008€325.000 / --

Ligging & buurt

Bergstraat 12, 9170 De Klinge

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bergstraat 12, 9170 De Klinge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Klinge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten