Kaart
Klingedorp 54-001, 9170 De Klinge
Klingedorp 54-001 - 9170 De Klinge - Dit recent appartement bestaat uit een inkomhal, een gezellige living met aansluitend een open keuken, 2 ruime slaapkamers, een badkamer met inloopdouche en lavabomeubel, een berging en een apart toilet. Verder beschikt het appartement nog over een ruime garage met berging. Centrale verwarming op aardgas en ramen voorzien van dubbele beglazing. Algemene onkost van 45/maand. Vrij ter beschikking op 1/08/2024.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Klingedorp 54-001, 9170 De Klinge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Klingedorp 54-001, 9170 De Klinge
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Klinge.
Marktcijfers in De Klinge
Recent verhuurd in De Klinge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken