Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Nachtegaalstraat 21-7, 9200 Dendermonde

Appartement Verhuurd in Dendermonde
90 m² wonen
1 slaapkamers
€700

Nachtegaalstraat 21-7 - 9200 Dendermonde - Ruim appartement met 1 slaapkamer en ruime zolderkamer, terras en autostandplaats centraal gelegen in Dendermonde. Indeling: Inkomhal met apart toilet, ruime woonkamer met volledig geïnstalleerde open keuken en aparte berging. Badkamer met ligbad en lavabo, zonneterras en een slaapkamer. Bij het appartement hoort een autostandplaats in een overdekte garage met automatische poort en een aparte grote opbergruimte. Cv op aardgas - dubbele beglazing. Graag een bezoekje Stuur een mail naar info@goemanvastgoed.be of bel ons!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 700
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Aanvullende details
Referentie
LCBUJ8RA2GZC
Makelaar Code
6100123
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie