Schaluinveld 10-A3 - 3290 Diest - Dit energiezuinige 2 slaapkamer appartement met ondergrondse staanplaats en kelder bevindt zich op de 3de verdieping en maakt deel uit van het woonproject 'De Tuilerie'.
Voor verwarming en koeling wordt er op de site gewerkt met boorgatenergieopslag (BEO) waarbij de thermische bodemcapaciteit wordt gebruikt.
De ligging tussen de vernieuwde stationsomgeving en Demer is de perfecte locatie om te profiteren van zowel de rust van de Demerdijk en de groene binnentuin als van de nabijheid van het station en het centrum van Diest.
Tussen de gebouwen werd een gemeenschappelijke tuin voorzien. Aan de kant van de Demer is er een parkzone met ligweide, dit alles geeft een oase van rust en is een plek voor ontmoeting.
De afwerking van het appartement is uniek met focus op duurzaamheid en energiezuinigheid.
Dit appartement is volledig geschilderd en voorzien van verlichting
Indeling:
- Inkom voorzien van ruime ingebouwde vestiairekasten
- 2 slaapkamers waarvan de master voorzien is van ingebouwde kasten
- Badkamer met douche
- Toilet
- Berging
- Woonkamer met open keuken
- Terras zuidgericht met zicht op demer en park (19m2)
- Ondergrondse autostaanplaats 45
- Gezamenlijke ondergrondse fietsenberging
- Kelder B27 extra ruim (8m2)
Pluspunten:
- EPC label A - Bijna energie neutraal - PV-panelen
- Vloerverwarming en koeling
- Extra opbergruimte omwille van de ingebouwde kasten
De huurprijs bedraagt € 1070,- €60,- gemeenschappelijke kosten
Wilt u dit appartement graag bezoeken Dat kan!
Vul "mijn huurprofiel" in op Immodiest.be (onder te huur - >Schaluinveld 10 A3- 3290 Diest ->Oranje knop -> 'Huuraanvraag')
Van zodra wij deze informatie ontvangen hebben, nemen wij contact met u op.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.