Kaart
Engelandstraat 6-B000, 3290 Diest
Engelandstraat 6-B000 - 3290 Diest - Zonnig gelijkvloers appartement in het centrum van Diest met veel lichtinval. Het appartement omvat een inkomhall, living, ingerichte keuken, berging, badkamer en 2 slaapkamers. Het appartementsgebouw beschikt over een lift die tot in de kelderverdieping gaat, ieder appartement beschikt over een ruime kelder waar er plaats is voor wasmachine, droogkast en eventueel een diepvries. In de tuin is een fietsenberging voorzien.
Bevloering keramische tegels. PVC-ramen met dubbele beglazing.
De huurprijs bedraagt 565 € 35 € aan gemeenschappelijke kosten per maand.
BEZOEKEN, DAT KAN!
Vul de kandidaatstelling in op ImmoDiest.be (onder te huur -> Engelandstraat 6 B000 3290 Diest -> Oranje knop 'huuraanvraag').
Van zodra wij deze informatie ontvangen hebben, nemen wij contact met u op.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Ligging & buurt
Engelandstraat 6-B000, 3290 Diest
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.