Kaart
Appartement Met optie - reservatie - Driftweg 55, 8420 Klemskerke
Appartement Met optie - reservatie - Driftweg 55 - 8420 Klemskerke - Zonnig vakantieappartement op de 2de verdieping – Green Garden VIII Dit instapklare, zuidgerichte vakantieappartement bevindt zich in de verzorgde residentie Green Garden XVIII en is ideaal voor wie op zoek is naar een eigen tweede verblijf aan zee. De lichtrijke woonkamer met open keuken sluit aan op een zonnig terras met rustgevend zicht op het bos, een perfecte plek om in alle seizoenen te genieten van vakantie aan de kust. Verder beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, een badkamer met ligbad en een afzonderlijk toilet. De residentie is rustig gelegen, pal naast het bos en op korte afstand van zee en centrum.
Het vakantiepark biedt tal van ontspanningsmogelijkheden, met als extra troef het recent volledig vernieuwde openluchtzwembad, ideaal voor zomerse dagen. Bij het appartement horen een private parkeerplaats en een privatieve kelderberging in de ondergrondse garage. Vaste bewoning is niet toegestaan enkel vakantieverblijf aan zee.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/06/2026 |
Ligging & buurt
Appartement Met optie - reservatie - Driftweg 55, 8420 Klemskerke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Klemskerke.