Kaart
Romeinsesteenweg 268, 1800 Konings-lo
Romeinsesteenweg 268 - 1800 Konings-lo - Het appartement is gelegen op de eerste verdieping in een kleinschalig gebouw.
Het beschikt over 2 slaapkamers, een leefruimte met open keuken en een garage.
De badkamer biedt naast een ligbad met douchescherm ook over een aparte ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. Tevens is er een apart gastentoilet.
Pluspunt is de berging, die gelegen is aansluitend op de leefruimte, waar de nutsvoorzieningen aangesloten zijn, alsook een waterverzachter. De ruimte biedt plaats voor een extra koelkast, diepvries en proviand.
Dit pand is gelegen nabij de A12 en E19 Antwerpen - Brussel, op een boogscheut van Brussel. Ook lokale handelszaken zijn op wandelafstand bereikbaar. Ontspannen kan je doen in het nabij gelegen Ossegempark.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 23/11/2021 | |
| 28/12/2020 | |
| 07/12/2020 |
Ligging & buurt
Romeinsesteenweg 268, 1800 Konings-lo
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Konings-lo.
Marktcijfers in Konings-lo
Vergelijkbare panden te huur in Konings-lo
Recent verhuurd in Konings-lo
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken