Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Hoogstraat 79, 9340 Lede

Appartement Verhuurd in Lede
100 m² wonen
2 slaapkamers
€765

Hoogstraat 79 - 9340 Lede - Net buiten het centrum op de invalsweg van Lede is dit volledig gerenoveerd duplexappartement gelegen. Het station, verschillende winkels, scholen en openbaar vervoer zijn in de directe omgeving.
De E40 bereik je binnen de 10 minuten.
Het appartement omvat een ruime berging in de kelderverdieping, inkomhal met apart toilet, volledig geïnstalleerde keuken (vaatwasser, koelkast, oven, keramische kookplaat), gastentoilet, open en lichtrijke leefruimte.
Op de bovenverdieping beschikt het pand over een apart toilet, berging, toegang tot de zolderruimte, 2 slaapkamers en een badkamer met inloopdouche & wastafel.
Garage inbegrepen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 765
Type
Appartement
Bewoonbaar
100 m²
EPC
151 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
9626820210518092436
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

05/07/2021€765 / Particulier
18/05/2021€825 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lede.

Bijkomende informatie