Kaart
Drapstraat 85-A-102, 9810 Nazareth
Drapstraat 85-A-102 - 9810 Nazareth - Tijdloos, energiezuinig 2 slaapkamer appartement Dit mooie appartement in Nazareth biedt alle comfort die je maar kunt wensen.
Bij de ingang van het appartement is er een sas. Daarna kom je in de leefruimte terecht, deze bestaat uit de living, de eetkamer met open keuken en een berging. Aanpalend aan de living is er een gezellig, lichtrijk terras. Verder zijn er nog 2 slaapkamers, een badkamer met inloopdouche en een apart toilet.
Eveneens aanwezig :
- een autostaanplaats
- een afgesloten fietsenstalling (gemeenschap)
Dit appartement heeft een energielabel A, m.a.w. zeer energiezuinig.
Optimale ligging, nabij het centrum van Nazareth.
Huurprijs: 875 euro
Provisie vaste kosten: 50 euro
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Nazareth.