Adriaan Brouwerstraat 1 - 9700 Oudenaarde - Instapklaar duplexappartement in het centrum van Oudenaarde met zeer ruim terrasVlakbij de Markt van Oudenaarde en het Park Liedts treffen we dit nieuw en instapklaar appartement aan.
Het appartement beschikt over een eigen inkomhal en een heel ruim en zuidgericht terras.
De indeling gaat als volgt: inkom, leefruimte, eetruimte met aansluitend het terras, ingerichte keuken, berging, slaapkamer 1, ingerichte badkamer met inloopdouche.
De syndickosten bedragen 35€ per maand.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/12/2020 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oudenaarde.