Tolpoortstraat 90 - 9800 Deinze - Handelspand van 337 m² gelegen in het centrum van Deinze. Het handelspand wordt op dag van vandaag gebruikt als schoenwinkel, maar kan perfect dienen voor uw commerciële activiteit.
Het pand beschikt over een open handelsruimte (+/- 170 m²) met enkele paskamers, sanitair, keuken en zeer ruime opslagruimte (+/- 170 m²). Ideaal voor ondernemers die op zoek zijn naar een locatie in een levendige omgeving. Bovendien is de bereikbaarheid een troef, zowel met het openbaar vervoer, als met de wagen. Vooraan het pand zijn er parkeergelegenheden (Shop & Go parkeerplaatsen) voor de klanten.
Het handelspand komt ter beschikking vanaf .
EPC-label: B
Kortom een uitstekende kans voor uw activiteit!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 17/04/2024 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.